Domki letniskowe BURSZTYN – Darłówko, Darłowo.

Darłówko
ul. Zwycięstwa 24 i 24A
76-150 Darłowo

Domki letniskowe zlokalizowane są 150 metrów od plaży i morza w Darłówku Zachodnim. Darłówko jest nadmorską dzielnicą miasta Darłowo. Jest to doskonale miejsce na urlop nad morzem dla rodzin z dziećmi. Oferujemy 17 domków, 4 – osobowych z aneksami kuchennymi, pokój 3 osobowy, 4 osobowy i 6 osobowy. Wolnostojące domki rozmieszczone są na zadrzewionym i ogrodzonym terenie. Pod każdym domkiem można rozpalić grilla. Samochody można parkować blisko domku. Przyjmujemy Gości ze zwierzętami domowymi.

 

Drewniane domki letniskowe rozmieszczone są w sposób zapewniający każdej rodzinie spokój i intymność. Jednocześnie dla osób pragnących spędzić wczasy w gronie znajomych, można tak dobrać domki aby tworzyły trójkąt lub były położone w ustronnym zakątku. Ośrodek znajduje się w pasie ochronnym wybrzeża, w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy, dlatego przez całą dobę można korzystać z powietrza przesyconego jodem. Położenie i otoczenie obiektu jest wyjątkowe. Cały teren jest zalesiony, dlatego stwarza wspaniałe warunki dla odpoczynku i podratowania zdrowia. Otoczenie takie jest zbawienne dla wczasowiczów chcących odnaleźć spokój, zregenerować organizm i odzyskać młodzieńczy wigor. Mikroklimat sosnowego lasu pozwala na regenerację sił witalnych organizmu.

 

Ośrodek znajduje się w cichej części Darłówka Zachodniego, więc po powrocie na jego teren, można odpocząć od atrakcji i zgiełku miasteczka. Jednocześnie już w odległości 200 metrów od wyjścia z ośrodka zaczynają się restauracje, dyskoteki, stragany i inne atrakcje, co pozwala na częste i szybkie przemieszczanie się do miejsc gdzie można spodziewać się dużej dawki rozrywki. Plaże Darłówka Zachodniego są czyste, piaszczyste i szerokie. Każdy znajdzie wystarczającą ilość miejsca dla siebie i swojej rodziny. Ponieważ plaża i morze znajduje się bardzo blisko, można kilka razy w ciągu dnia wyjść na plażę, wrócić by coś zjeść lub rozpalić grilla i ponownie korzystać z kąpieli słonecznych, bądź też morskich. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Daje to możliwość uprawiania sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Wakacje lub urlop nad morzem to dobra okazja aby zadbać o zdrowie i urodę. Nic tak nie poprawia nastroju, jak długie spacery wzdłuż brzegu morza. Tworzą one atmosferę sprzyjającą poprawie samopoczucia i relaksu.

 

Teren ośrodka jest ogrodzony. Dzieci mogą bezpiecznie bawić się na placu zabaw i huśtawkach. Szybko i łatwo nawiązują tam kontakty z rówieśnikami i same wspaniale się bawią we własnym gronie. Rodzice mogą w spokoju z pewnej odległości obserwować swoje pociechy, co pozwala na odpoczynek również od tego zajęcia. Na terenie obiektu nie ma problemu z parkowaniem samochodów. Nasi Goście mogą wjechać samochodem pod swój domek i zaparkować obok domku. Nie ma również ograniczeń związanych z rozpaleniem grilla. Pod każdym domkiem można go rozpalić, zachowując tylko zasady związane z bezpieczeństwem pożarowym. Darłówko i Darłowo są wspaniałymi miejscami na spędzenie wakacji przez młodzież szkolną. Na plaży znajdują się boiska do siatkówki plażowej. Można również wypożyczyć skuter wodny. Jest też coś dla miłośników wywrotek w wodzie i szybkiej jazdy. Każdy wczasowicz wyjedzie zadowolony z pobytu w naszym ośrodku, oraz z wyboru Darłówka i Darłowa na czas urlopu, turystycznych wojaży lub letniego wypoczynku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.