Gospodarstwo Agroturystyczne Bieszczady

Bieszczady to pasmo górskie leżące w Beskidach Wschodnich należących do Karpat Wschodnich. Najwyższy polski szczyt Bieszczad do Tarnica, która mierzy sobie
1346 m n.p.m.  W trakcie wędrówki otoczymy się malowniczymi krajobrazami. W Bieszczadch warto wybrać się na przejażdzkę Bieszczadzką ciuchcią,   to szczególne miejsce i wyjątkowy skarb, warto także wybrać się na Jazdę Konna w Bieszczadach jazda konna jest popularna  . Oferują oni nie tylko jazdę po górach ale także naukę jazdy.

Bieszczady są jedną z najpiękniejszych krain w Polsce nie mówić
Niektórzy przejeżdżają  tu co roku. Wokół dużo zieleni, las, rzeka, Zalew Solina,
W Solinie nożna znaleźć:
  • domki letniskowe
  • miejsca noclegowe, pensjonaty domki, kwaytery, agroturystyka
  • pokoje z łazienkami
  •  miejsca parkingowe

Odwiedzając Bieszczady noclegi trzeba liczyć się z tym, że na tym ogromnym obszarze jest bardzo dużo ciekawych miejsc.

Noclegi w Bieszczadach potrafią zaskoczyć, pozwalają się w sobie zakochać, a wiele miejsc jest nieopisanych lub opisanych tylko krótko w internecie, co nie daje się zapoznać z ich fascynującą historią. Trzeba jednak przyznać, że choć Solina jest bardzo znaną miejscowością, to warto jednak skupić się na mniej znanych miejscach, jakie oferują nam Bieszczady domki do wynajęcia tj Polańczyk, Bukowiec, Myczkowce, Ustrzyki, Wetlina.

Jednym z najpiękniejszych szczytów jest Dwernik Kamień o wysokości 1004 m. Z tego miejsca rozciąga się przepiękny widok na Bieszczady, połoninę Wetlińską i Caryńską oraz na Tarnicę. Wrażenie robi zieleń, spokojna dolina otoczona szczytami, cisza oraz fakt, że kiedyś tętniło tu życie. Bieszczady noclegi domki to miejsce, gdzie znaleźć można nawet wodospad.

Gospodarstwo Agroturystyczneoferuje noclegi w dwóch kwaterach , wyposażonych każdy w łazienkę, tv, na parterze dwa pomieszczenia z czego jedno przeznaczone na kuchnię wyposażona w niezbędne przedmioty do przygotowywania potraw, tj naczynia, kuchenkę gazową , lodówkę, zmywak – cały budynek do dyspozycji gości.
Poza tym oferuje noclegi w domkach drewnianym usytuowanym na tej samej działce, na zboczu góry z widokiem na całą wioskę oraz zaporę wodną Zalewu Myczkowieckiego. Jest możliwość dojazdu samochodem do samego domku i parkowania przed nim.
Obiekt składa się z dużego pokoju gościnnego z telewizorem, z którego wydzielono aneks kuchenny . 


Możliwość komentowania jest wyłączona.