Karpacz

Karpacz noclegi

58-540 Karpacz

 Lokalizacja Karpacz zagwarantuje pełen relaks w ciszy i spokoju. W pobliżu wyjście na szlaki turystyczne w najpiękniejsze miejsca Karkonoszy.

W województwie Dolnośląskim w powiecie Jeleniogórskim znajduje się pełna uroku gmina Karpacz, leży w Karkonoszach w dolinie Łomnicy u podnóża Śnieżki.

Doskonałe warunki powodują, że Karpacz jest ośrodkiem sportów zimowych, stacją klimatyczną i punktem wypadowym na liczne szlaki turystyczne

Każdy kto chce spędzić aktywnie czas  musi koniecznie przyjechać do Karpacza. Jest to bowiem wymarzone miejsce do wypoczynku. Każdego z pewnością urzeknie spacer po tym pięknym mieście.

Na terenie obiektu zamykany parking.

Karpacz tanie noclegi oferuje wiele miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z TV, balkonem oraz z pełnym węzłem sanitarnym. Dobra, domowa kuchnia pomoże zgromadzić tyle sił i optymizmu, aby urlop w Karpaczu pozostał jednym z milszych wspomnień.

W pobliżu:

  • kompleks basenów Sandra Spa,
  • stoki z wyciągami narciarskimi oświetlonymi i sztucznie dośnieżanymi,
  • kryty basen oraz korty tenisowe.

 Urządzamy tutaj grille, ogniska z pieczeniem prosiaka oraz zabawy na otwartym powietrzu. Nad całą oprawą imprezy czuwa personel. Pomagamy w zorganizowaniu wycieczek do Czech, Niemiec oraz po terenie Karkonoszy.

noclegi w Karpaczu, Karpacz apartamenty, Karpacz pokoje gościnne

Możliwość komentowania jest wyłączona.