Kazimierz  Dolny

 

Kazimierz  Dolny to najpiękniejsze  miasto w województwie lubelskim. Kazimierz nad Wisłą od wieków  nazywany miastem artystów. Niepowtarzalne krajobrazy i architektura Kazimierza  Dolnego wpływają twórczo  na malarzy i rysowników jak również poetów. Poeci i pisarze czują się niezwykle w tym magicznym miejscu. Niezliczone festiwale filmowe, muzyczne i literackie przyciągają tysiące odwiedzających.  Najpopularniejszym i najbardziej znanym jest  Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”.

Kazimierz Dolny to wiele tras rowerowych, ścieżek , dobre skomunikowanie z turystycznymi miastami regionu: Puławy,  Kzimierz Dolny,  przeprawą  Nałęczów, blisk Wisły i kąpielisk wodnych, otaczający obiekt niemal z każdej strony las,  jest to fantastyczne miejsce  spokój i zainteresowanych relaksem i odpoczynkiemoraz  świetna baza dla aktywnych gości, c

Kazimierz Nad Wisła nazywany jest miastem miłości lub miastem zakochanych. Wiele osób wybiera to miasto na oświadczyny dla swojej ukochanej, mając pewność że w takim miejscu nie odmówi a miłość wyznana w tym miejscu ma czarodziejską moc.

 

Kazimierz Dolny noclegi stanowi świetną bazą wypadową do licznych wycieczek.  ale także wiele zabytków znajdują się tu  ruiny zamku w Janowcu, unikatowy dwór oraz spichlerz, zabytkowy kościół, urzekający janowiecki rynek, zalew w Janowicach, Park Rozrywki Magiczne Ogrody. Noclegi w Kazimierzu D wzdłuż olnym położone malowniczego przełomu Wisły jest wiele noclegów w pokojach, gościnnych, willach, apartamentach, hotelach. Ciekawa lokalizacja umożliwia  spacery i wycieczki , sezonowo też możliwość wędkowania.

Kazimierz dolny dala aktywnych oferuje : rowerowe szlaki turystyczne, piesze szlaki turystyczne, wyciągi i trasy narciarskie, lodowisko, możliwość grzybobrania, możliwość wędkowania,zabiegi kosmetyczne,  masaże, sauna fińska, grota solna

W Kazimierzu Dolnym warto zobaczyć

– Muzeum Złotnictwa

– Zamek
– Baszta
– Góra Trzech Krzyży
– Bulwar Wiślany
– Kościół Farny
– Muzeum Przyrodnicze
– Klasztor
– Dom Kultury

Zapraszamy Państwa serdecznie do  obiektów w Kazimierzu Dolnym . Spokojna, spacerowa z urokliwą zabudową. Blisko rynku Do dyspozycji gości są: altanka, grill, stoliki, ławeczki i leżaki.

Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, duże podwójne łoża, radio, lampki nocne, ręczniki. Łazienki z pełnym węzłem sanitarnym i z suszarkami.

Potrafimy zaspokoić różne wymagania naszych gości proponując:
Apartament jednosalonowy z kominkiem (czynnym) oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem;
Wygodną trójkę z balkonem;
Dwójki z własnym aneksem kuchennym a także inne dwójki do wspólnego aneksu

W aneksach znajdują się lodówki, czajniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzejne oraz szkło i naczynia. .

Kazimierz Dolny noclegi w centrum, Kazimierz Dolny pensjonaty, Kazimierz Dolny agroturystyka, hotele Kazimierz Dolny

Możliwość komentowania jest wyłączona.