Koncert zespołu Spare Bricks

8 listopada ( sobota ) 2014 o godz. 19.00 zapraszamy do sali kinowo – widowiskowej Kina „Gwiazda” na wyjątkowe spotkanie z twórczością zespołu Pink Floyd. Mikołajki noclegi zapraszają.

Wszyscy doskonale znają dokonania tego zespołu, ale nie wielu miało okazję posłuchać muzyki Pink Floyd na żywo. Zespół Spare Bricks wykona utwory z klasycznych albumów Foydów – Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i The Wall.

Jak przystało na charakter muzyki Pink Floyd koncertowi będą towarzyszyć pokazy multimedialne, efekty specjalne, występ chóru dziecięcego oraz oryginalna scenografia.

Spare Bricks  jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych coverbandów zespołu  Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych – http://www.pinkfloydz.com

Zespół Spare Bricks dba o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiając jednak miejsce na autorską interpretację. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Jednym słowem jeśli ktoś kocha muzykę, którą tworzyli muzycy Pink Floyd, to powinien to zobaczyć. Relację z koncertu można obejrzeć na stronie: http://horacy67.blogspot.com

Na koncert zapraszają : Urząd Miasta Kętrzyn, Kętrzyńskie Centrum Kultury , Nasze Miasto Ketrzyn, Nu Media, Radio Zet Gold, Gazeta w Kętrzynie noclegi Mikołajki.

Bilety 20 zł do nabycia w kasie kina w godzinach 14.00 – 21.00


Możliwość komentowania jest wyłączona.