Kościelisko

Kościelisko miejscowość położona jest u stóp Pasma Gubałowskiego, na zboczach wzgórz do niego należących (między innymi Palenicy Kościeliskiej – 1183 m n.p.m.). Nazwa pochodzi od Doliny Kościeliskiej i oznacza „miejsce gdzie był kościół”. Jego zabudowania wkraczają także do dolnej części Doliny Kościeliskiej . Jest miejscowość o charakterze miejscowości wypoczynkowej.

Noclegi w Kościelisku położone w cichej i malowniczej dolince, z piękna panoramą na Giewont, Czerwone Wierchy, Kominiarski Wierch.

Kościelisko noclegi oferuje wiele atrakcji:
– stacja narciarska Szymaszkowa –
– stacja narciarska Witów-Ski
–stacja narciarska Salamandra
– szlaki turystyczne, do Doliny Kościeliskiej , Doliny Małej Łąki
– Kościół
– blisko Zakopane
– karczmy regionalne.

W Kościelisku mamy wiele szlaków turystycznych do wyboru na przykład Nędzówki trasa na Przysłop Miętusi i dalej np. na Czerwone Wierchy, w Kirach rozpoczyna się szlak bardzo malowniczą Doliną Kościeliską,Jaskinia Mroźna, Jaskinia Raptawicka, Wąwóz Kraków ze Smoczą Jamą, Hala Stoły, Smreczyński Staw. Na Groniku rozpoczyna się szlak wiodący Doliną Małej Łąki dalej na Giewont, Kondracką Kopę lub Halę Kondratową.

Kościelisko noclegi z wyżywieniem to  idealne miejsce z regionalna kuchnia  sa idealnym miejscem dla osób, które chcą wypocząć  raczyć sie pięknymi widokami polskich Tatr i spędzic czas na spacerach po lasach i dolinach \7

Kościelisko zimą oferuje turystom szybki dostęp do szlaków turystycznych Dolina Kościeliska, Dolina Strążyska, Dolina Chochołowska blisko od centrum miasta Zakopane
W okolicy znajduje się kilka restauracji, kawiarni, sklepów spożywczych, przystanek bus, Centrum Informacji Turystycznej oraz dla dzieci Małpi Gaj.W pobliżu znajduja się willi znajdują się Chochołowskie Termy – największy kompleks basenów termalnych na Podhalu.
W pobliżu noclegów idealne miejsca na spacery czyli doliny tatrzańskie. Można stąd rozpocząć wędrówkę na mało uczęszczane przez turystów ścieżki pogórza gubałowskiego, można wyruszyć stąd na szlaki Tatr Zachodnich.

Pensjonaty, wille, apartamenty wybudowane w stylu zakopiańskim.

Sąsiedztwo Drogi pod Reglami gdzie znajdują się wejścia do większości dolin reglowych m.in. Małej Łąki, Chochołowskiej, Kościeliskiej – sprawia, że w ciągu kilku minut można znaleźć się na łonie tatrzańskiej przyrody.

Z tarasów rozpościerają się wspaniałe widoki na Tatry Zachodnie z Giewontem i Czerwonymi Wierchami na czele.
Ze względu na lokalizacje, obiekt nasz stanowi doskonałą baze wypadową w góry.

Dobrze przygotowane pobliskie stoki z wyciągami, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i baza gastronomiczna, gwarantują wspaniałą zabawę.

Noclegi w Karpaczu to idealne miejsce na wypoczynek, relaks i oderwanie się od miejskiej rzeczywistości, a pobyt gościom uprzyjemniają przytulne wnętrza, miła atmosfera i fachowa obsługa.

Obiekt otoczony dużym ogrodem ze stawem rybnym i miejscem do grillowania.
Zamykany na noc parking.

noclegi Kościelisko

Możliwość komentowania jest wyłączona.