Kościelisko

Kościelisko to miejscowość turystyczna na Podhalu. W latach 1973–1977 miejscowość była siedzibą gminy Kościelisko-Witów. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

Kościelisko położone jest w Rowie Kościeliskim i na północnych stokach Pogórza Gubałowskiego. Jest to duża wieś o charakterze miejscowości wypoczynkowej, składająca się z 21 osiedli Osiedla Kościeliska to: Antałówka, Blachówka, Budzówka, Butorów, Chotarz, Czajki, Górkówka, Gronik, Groń, Karpielówka, Kierpcówka, Kiry, Nędzówka, Pająkówka, Pitoniówka, Rysulówka, Sobiczkowa, Staszelówka, Sywarne, Szeligówka, Wojdyłówka.

W bliskiej odległości:
– centrum Zakopanego(Krupówki)
– Dolina Kościeliska
– Dolina Chochołowska
– Dolina Małej Łąki
– Polana Szymoszkowa wyciągi narciarskie i kąpielisko
– trasy biegowe
– Aqua Park zakopane
– regionalny kościół pw Św. Kazimierza
–Wyciąg orczykowy, krzesełkowy
-Karczmy góralskie
-Do centrum Zakopanego

to miasto, które oferuje wiele atrakcji niezależnie od pory roku. Zarówno zimą jak i latem, każdy znajdzie coś dla siebie. Zimą miłośnicy narciarstwa, snowboardu mają do dyspozycji świetnie przygotowane stoki i wyciągi. Latem można wędrować i zdobywać szczyty, zwiedzać doliny.

Kościelisko noclegi z wyżywieniem to  wysoka jakość oferowanych noclegów. Serdecznie zapraszamy do apartamentów, pensjonatów, willi, domków, pokoi gościnnych i życzymy udanego wypoczynku. Apartamenty, pensjonaty to bardzo wygodne noclegi, idealne dla całej rodziny, oraz wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji, zimowych ferii, Sylwestra czy weekendowego wypadu na tatrzańskie szlaki turystyczne. W pobliżu apartamentów znajdują się wejścia do znanych Tatrzańskich Dolin oraz wyciągi narciarskie (Butorowy Wierch, Szymoszkowa, Gubałówka). W Chochołowie oddalonym ok. 4km jest przejście graniczne na Słowację (źródła termalne, stoki narciarskie, kompleks basenów).

Pokoje 2,3,4 osobowe w stylu góralskim

  • 2 pokoje z balkonem
  • łazienki z natryskami i umywalkami
  • W każdym pokoju
  • TV,
  • radio
  •  dostep do internetu
  • Ogród
  • Bezpłatny parking

Kościelisko noclegi w stylu regionalnym jest położony na Polanie Pitoniówka, u podnóża pasma Gubałowskiego. Tuż obok obiektów noclegowych biegnie szlak turystyczny oraz rowerowy, na Butorowy Wierch i Gubałówkę, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą panoramę Tatr.
Doskonała baza wypadowa do najpiękniejszych dolin tatrzańskich oraz na szlaki Tatr Zachodnich. Pasjonaci gór chętnie udzielą informacji o atrakcjach regionu i wycieczkach górskich. Niewielka ilość miejsc noclegowych zapewni ciszę i spokój podczas wypoczynku.

Kościelisko tanie noclegi, noclegi z wyżywieniem mieszczą się w miejscowości spokojnej i malowniczej, na granicy Zakopanego i Kościeliska.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.