KRYNICA SUMMER JAZZ 2 DAYS

Usłyszymy utwory najbardziej znanych wykonawców jazzowych m.in. Ch.Parker, M.Davies, BreckerBrothers, G.Gershwin w wykonaniu utalentowanych muzyków, lubiących zaskakiwać i eksperymentować formą. Krynica Zdrój noclegi zaprasza.

„Koncerty w ramach Krynica Summer Jazz 2 Days będą świetną okazją do relaksu jak również do oglądnięcia prac Joanny Łapuszek, która obecnie mieszka na Cyprze. Jest ona również kapitanem żeglarskim i motorowodnym. Pływała po Bałtyku, M. Północnym, Śródziemnym, Południowym i Północny Oceanie Indyjskim, Pacyfiku i Atlantyku.

Jedną z najważniejszych tras, którą Joanna przepłynęła jest przeprowadzenie jachtu „Ptolemy” w dwuosobowej załodze na rocznej wyprawie z Australii na Cypr przez Indonezję, Malezję, Tajlandię, Nikobary, Sri Lankę, Malediwy, Oman, Jemen, Suden, Egipt, bez silnika, poprzez  najniebezpieczniejsze regiony jeśli chodzi o zagrożenie piractwem (cieśnina Malakka i okolice Sukutry). Podczas tych wypraw prowadziła również pracę naukową w zakresie malarstwa.”- powiedziała Katarzyna Zygmunt.


Możliwość komentowania jest wyłączona.