Murzasichle

Murzasichle to malowniczo turystyczna wieś  położona między Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańską. Noclegi w Murzasichlu położone są w cichej i spokojnej okolicy w  pobliżu  wyciąg narciarski. Serdecznie zapraszam na wypoczynek do Murzasichla to turystyczna miejscowość, z  przepiękne panoramy na Tatr  7 km od Zakopanego , 12 km od Łysa Polana i wejście na szlak do Morskiego Oka.
Na turystów, czeka mnóstwo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie można skorzystać z  wyciągów narciarskich wyciąg orczykowy, natomiast latem można skorzystać  z górskich wędrówek szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego, wycieczek  ponadto kuligi z pochodniami, zakończone ogniskiem

Murzasichla leży u podnóża Tatr, z wieloma  atarakcjami wyciąg narciarski  z oświetlonym stokiem oraz basen . Noclegi w Murzasichlu znajduje się w sercu malowniczego zakątka Polskich Tatr  w samym centrum  można odwiedzić klimatyczny, drewniany kościółek blisko wyciąg narciarski. Do dyspozycji kryte baseny, sauny, jacuzzi, siłownia-fitness . Noclegi Murzasichle miejsca w komfortowych pokojach  o zróżnicowanych warunkach dostosowanych głównie dla wypoczynku rodzinnego przy stoku narciarskim.  Murzasichle noclegi z wyżywieniem to to doskonałe miejsce do wypoczynku w górach nowoczesne wyposażenie zagwarantują Państwu udany pobyt ze wspaniałą kuchnią. Bliskość natury i spokój.Niedaleko znajdują się nowoczesne i znane stacje narciarskie jak Hawrań, Koziniec, Bania, Kotelnia czy Rusin-Ski kompleks basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej  wiele cennych zabytków

34-531 Murzasichle

Murzasichle posiada wiele tanich miejsc noclegowych w  kwaterach, pensjonatach, pokojach, ośrodkach 2-6 osobowe, pink-pong, bilard, grill,TV Oferuje noclegi z wyżywieniem,  smaczne domowe posiłki.
Dla osób preferujących czynny wypoczynek proponuje liczne szlaki turystyczne, a w okresie zimowym narty na nowej pieknej koleji linowej Małe Ciche.
Dla tych co lubia, leniuchować proponujemy odpoczynek nad malowniczym górskim potokem, oraz spacery po lesie.
Miejsowość położona jest w malowniczej dolinie w środku lasu u stóp tatr.
ZAPRASZAMY  


Możliwość komentowania jest wyłączona.