Niezapomniany wieczór z MARGARET

Powspominajmy wyjątkowy dzień pełen MUZYKI!

Miniona sobota upłynęła nie tylko pod znakiem słonecznej, wakacyjnej pogody, ale przede wszystkim pod znakiem dobrej muzyki. W tegorocznym 3. przeglądzie kapel rockowych udział wzięły: debiutujące na puckiej scenie muzycznej zespół Sfora, Ivy’s Toys oraz punkrockowy The Noiz. Radosną i pozytywną energią oraz muzyką w rytmie reggae rozbrzmiał zespół Dża Dża Dziady. Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpiła znana i lubiana formacja Toxic Mushrooms, głośno oklaskiwana przez publiczność, a także przez samą Margaret.

I wreszcie…. MARGARET (Małgorzata Jamroży). Występ młodej artystki porwał zebrane na zielonej plaży tłumy. Margaret zaprezentowała się w wyśmienitej formie, była pełna wigoru, zabawy i spontaniczności. Chętnie zapraszała publiczność do wspólnego śpiewania. Jej przebojami „Wasted” czy Thank You Very Much” rozbrzmiała cała zielona plaża.
Zarówno jako słuchacze, jak i organizatorzy koncertu, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Gwiazdy, jej serdeczności i otwartości. Ten wieczór należał do wyjątkowo udanych. Serdecznie dziękujemy kapelom rockowym za udział i świetną zabawę, oczywiście mówimy wam: do zobaczenia za rok 🙂 Margaret dziękujemy za świetny koncert i życzymy samych sukcesów scenicznych.

Puck noclegi zaprasza!


Możliwość komentowania jest wyłączona.