Ogień i super maszyny

W najbliższy piątek (12 września) na terenie OSiR odbędą się spektakularne samochodowe pokazy kaskaderskie. Roztocze noclegi domki zaprasza.

„Gladiator’s Day” to nowy projekt słynnej międzynarodowej grupy Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

– Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów – mówi Alfréd Šmíd. – Zaserwujemy wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać – dodaje szef Flott Cascaders Team.

Jego zespół czterokrotnie uzyskał tytuł najlepszego teamu wśród zawodowych kaskaderów filmowych a wielu jego członków ma odnotowane rekordy w Księdze Guinessa. Dowodem ich wybitnego kunsztu jest udział teamu przy produkcji trzeciej części kultowego już filmu „Taxi” oraz oprawach scen mobilnych w takich filmach o Bondzie jak „Casino Royale” czy „Quantum of Solace”.

Na tle niezwykle barwnych efektów  muzycznych, świetlnych i pirotechnicznych zespół zaprezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Jakie atrakcje czekają na zamościan podczas show? Jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi, skoki samochodami i motocyklami nad rzędem aut, wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany, jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Tracki czy w końcu strzał do pędzącego samochodu z bazooki!

– Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crossowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały… witamy w atmosferze Coloseum – zaprasza Alfréd Šmíd.


Możliwość komentowania jest wyłączona.