Pokoje „OLIWIA”-Ryn

Ryn to małe mazurskie, turystyczne miasteczko, które leży nad jeziorem Ołów i Jeziorem Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro Ołów doskonale nadaje się do plażowania i wypoczynku nad brzegiem. Ładna plaża i nowoczesne pomosty kąpielowe. Jezioro Ryńskie to Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. T

Obiekt położony jest w centrum miejscowości nie opodal krzyżackiego zamku.

Dla Gości przygotowano pokoje 2, 3, 4-osobowe.

W ofercie:
duży, wypoczynkowy salon ogólnodostępny z aneksem kuchennym,
telewizja ,
kominek,
jadalnia połączona z aneksem kuchennym,
dwa pokoje 2-3, 4 osobowe z łazienkami
w każdym pokoju znajduje się odbiornik TV
Ponadto do dyspozycji Gości:
wi-fi,
taras z meblami 
parking
miejsce na grilla i wędzarnia,
plac zbaw

Za dodatkową opłatą: motorówka 4-osobowa z silnikiem 40 KM, motorówka 6-osobowa z silnikiem 15 KM, łódka wiosłowa, kajaki oraz rowery górskie, możliwość wykupienia całodziennego posiłku,
zorganizowanie wycieczek do ciekawych miejsc Mazur (np. Twierdza Boyen, Gierłoż, Mamerki (bunkry z II wojny światowej), Święta Lipka – sanktuarium).

Bjest jednym z najładniej położonych miast w Krainie Tysiąca Jezior. Na terenie gminy znajduje się kilkanaście jezior i kilka kanałów, które należą do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Mazury to jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Miejsce, które przyciąga turystów swoim naturalnym pięknem, czystym powietrzem i ciszą. . „W Giżycku!” – twierdzą jedni, „W Mikołajkach!” – krzyczą drudzy, dla innych kwestią bezdyskusyjną jest to, że centrum Mazur stanowi Mrągowo. Mazur, nie stanowi go żadne miasto, ale jeziora. Bo to jeziora właśnie czynią tę krainę tak niezwykłą, to ich sąsiedztwo sprawia, że do miast takich jak Giżycko czy Mikołajki z roku na rok przybywa coraz więcej turystów. Mazury oferuje domki, pokoje gościnne, kwatery, agroturystykę, hotele, pensjonaty,apartamenty, wille itp.

Rejs z Giżycka do Mikołajek zajmuje średnio trzy godziny, rzadko jednak zdarza się, by turyści przepłynęli trasę bez postojów. Płynąc tą trasą mija się kilka mniejszych i większych miejscowości, a każda ma w swojej okolicy coś, co warto zobaczyć. Przykładem takiej miejscowości jest leżące nad Jeziorem Bocznym Rydzewo, gdzie można zobaczyć zabytkowy kościół – Taka wycieczka może okazać się zatem nie tylko świetną zabawą, sprawdzeniem swoich umiejętności żeglarskich, ale także sposobem na naukę poprzez zabawę.

Mazurski Park Krajobrazowy. Park został utworzony w roku 1977, celem jego istnienia jest ochrona bogatej mazurskiej fauny i flory, wartości kulturowych regionu, a więc tego wszystkiego, co składa się na magię Mazur. Wielką atrakcją są przebywające w Popielinie koniki polskie, czyli przedstawiciele polskiej rasy konia w typie kuca. Będąc na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego warto zainteresować się również licznymi pomnikami przyrody.

Ryn domki nad jezorem, Ryn noclegi nad jeziorem, mazury noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.