Polańczyk

Polańczyk to malownicza wioska wypoczynkowa w województwie podkarpackim, leżąca na brzegu Jeziora Solińskiego niedaleko Soliny. Posiada ciekawą i zróżnicowaną bazę noclegową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie oferują tu hotele, pensjonaty, domki całoroczne i uzdrowiskowe. Domki świetnie nadają się na nocleg w gronie rodziny lub znajomych, natomiast dla turystów podróżujących samotnie doskonałym rozwiązaniem będą gospodarstwa agroturystyczne.

Znaczna część atrakcji Polańczyka jest związana z atrakcyjnym położeniem nad Jeziorem Solińskim i źródłami wód leczniczych. Tutejsze rozrywki obejmują rejsy po jeziorze, wędkowanie, kąpieliska, plaże i wycieczki na okoliczne wyspy. Uzdrowisko leczy choroby kobiece i układu oddechowego.

Park linowy Lemur Park dysponuje 5 trasami o zróżnicowanym poziomie trudności: niebieską, pomarańczową, żółtą, zieloną i czerwoną. Wśród atrakcji parku jest zjazd na tyrolce, skok Tarzana czy przejażdżka beczką Flintstonów. Świetnie będą się tu bawić zarówno dorośli, młodzież jak i małe dzieci.


Możliwość komentowania jest wyłączona.