Wetlina

Wetlina to znana i doskonale położona miejscowość o charakterze turystycznym w województwie podkarpackim. Leży na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego z Ciśniańsko-Wetlińskim Parkiem Krajobrazowym.

Dzięki dogodnej lokalizacji świetnie sprawdza się jako baza wypadowa w Bieszczady. W miejscowości działa wiele obiektów noclegowych, do których należą m.in. pensjonaty, hotel i dom wypoczynkowy.

Tutejsze obiekty noclegowe zaspokoją potrzeby zakwaterowania turystów, a lokale gastronomiczne potrzeby kulinarne. Wetlina została założona w II połowie XVI wieku. W XIX w. otwarto pierwszą szkołę państwową.

Wetlina to doskonałe miejsce na spacery, a jest co zwiedzać. Przepiękny potok Wetlina, park narodowy i krajobrazowy to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody. Najbardziej urzekające są porą jesienną.

Wetlina noclegi położone w sercu Bieszczadów, to doskonałe miejsce na bazę wypadową do wędrówek, zwłaszcza na Połoninę Wetlińską. Noclegi blisko szlaków turystycznych to atut dla miłośników górskich wycieczek, którzy pragną zacząć swoje przygody bezpośrednio od progu kwatery. Tanie noclegi z widokiem na góry to świetna opcja dla turystów szukających przystępnych cenowo, ale komfortowych miejsc do spania. Dostępne są Wetlina domki do wynajęcia i domki letniskowe, które oferują prywatność i bezpośredni kontakt z naturą. W Wetlinie znajdują się również Wetlina pokoje gościnne ośrodki wczasowe i wille, które często zapewniają dodatkowe udogodnienia, jak baseny czy jacuzzi, idealne po długich wędrówkach. Dla rodzin z dziećmi, noclegi z wyżywieniem, w tym śniadaniem, oraz z placami zabaw, to gwarancja komfortu i bezpiecznej rozrywki dla najmłodszych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.