Wypocznij w Zakopanem

Zakopane noclegi jest jednym z najpopularniejszych polskich uzdrowisk oraz największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.
W ofercie apartamenty oraz pokoje 2, 3, 4 osobowe, wyposażone w nowoczesne, funkcjonalne łazienki. Duże przestronne pokoje, profesjonalnie zaprojektowane  Wystrój regionalny w apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażenie są w karty chipowe, domofon, TV, czajnik, sejf. W niektórych pokojach są lodówki. Monitorowany parking. Budynek ogrzewany jest ekologiczną energią geotermalną.

Zakopane tanie noclegi to najpopularniejszy górski kurort. Każdego roku dziesiątki tysięcy turystów przyjeżdżają z całej Europy by zobaczyć atrakcje w Zakopanem. W Zakopanem koniecznie trzeba zobaczyć Sprawdź też
Krupówki chyba najpopularniejsza ulica w polsce. Znajduje się tu kilka papugarni.
Na początek warto wybrać się na Kasprowy Wierch. Na szczyt prowadzi kolejka, która pozwala nam na dotarcie do Kasprowego Wierchu w ciągu kilkunastu minut. Dla niedoświadczonych wędrowców po górach wyjazd kolejką jest świetnym wyborem. Kolej linowa „Kasprowy Wierch” prowadzi z Kuźnic na szczyt Kasprowego Wierchu w Tatrach.
Kolejnym szczytem jest Gubałówka. Widok z Gubałówki jest niesamowity. Możemy podziwiać Tatry, Giewont oraz Kasprowy Wierch. Możemy wejść pieszo lub wyjechać kolejką.

Zakopane to stolica polskiego narciarstwa. Zakopane kwatery prywatne oferuje wiele miesc noclegowych.

Stolica Tatr jest wspaniałym, ikonicznym obrazkiem polskich ferii. Mówisz ferie – myślisz Zakopane. Zakopane przyciąga klimatem, śniegiem i stokami narciarskimi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.