Zakopane

Zakopane – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. Zakopane noclegi jest największą miejscowością turystyczną w bezpośrednim otoczeniu Tatr, to duży ośrodek sportów zimowych, potocznie nazywany zimową stolicą Polski.

Noclegi w Zakopanem położone w spokojnej dzielnicypozwala bardzo szybko udać się do centrum miasta  jak również na szlaki turystyczne. W okolicy wyciągi narciarskie zarówno dla bardziej i mniej wymagających. W okolicy restauracje, sklepy, bary. Służymy również pomocą w organizacji kuligów, ognisk, spotkań regionalnych.

 

W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zakopane oferuje wiele atrakcji dla wszystkich, którzy uwielbiają zwiedzać oraz poznawać historię, kulturę i sztukę miejsca, do którego przyjeżdżają. W Zakopanem można odwiedzić muzea, galerie czy Teatr Witkacego. Oprócz tego można zobaczyć takie osobliwości jak Dom do Góry Nogami czy Wystawa Bestie Praoceanu. Wiadomo, iż jedną z głównych atrakcji Zakopanego i okolic, dla ludzi preferujących aktywny wypoczynek, są wycieczki piesze w Tatrach.

Cisza, spokój, niesamowite widoki to tylko nieliczne z zalet jakich można tu doświadczyć. Tanie noclegi zakopane i okolice to idealne miejsce do górskich wycieczek oraz wypoczynku nie tylko dla gości indywidualnych ale również większych grup turystycznych.

Zakopane zimą to miejsce wprost stworzone do aktywnego wypoczynku. Moc zimowych atrakcji Zakopanego sprawia, że każdy może tu liczyć na wspaniały i niezapomniany pobyt. Ponadto Zakopane i okoliczne miejscowości dysponują świetnie rozwiniętą infrastrukturą narciarską.W zimie jeździć na nartach lub snowboardzie. Dbać o formę uprawiając narciarstwo biegowe.

Łatwy dojazd do wyciągów np:
–  Zakopane  Harenda j
–  Zakopane  Nosal 
– wyciąg Małe Ciche
Zakopane  pardałówka\
– wyciąg Zakopane Antałówka
–wyciąg Zakopane Szymaszkowa je

Poczuć zastrzyk adrenaliny podczas wypraw na skuterach śnieżnych, czy zwiedzić okolice uczestnicząc w kuligu. Wiele atrakcji zostało przygotowanych z myślą o rodzinach z dziećmi. W Zakopanem, na ulicy Kościuszki znajduje się nietypowe muzeum – Muzeum Misiów. Powstało w 2013 roku i jest wspaniałą atrakcją szczególnie dla turystów najmłodszych. Na ekspozycji muzealnej można obejrzeć:
– historię Pluszowego Misia,
– wystawę Misiów Kolekcjonerskich
– sceny rodzajowe z udziałem Misiów
– pokaz ruchomych tańczących misiów
– ludzkie Misie naturalnej wielkości.

W pobliżu znajdują się liczne wyciągi narciarskie: Koziniec, Antałówka, Nosal i nowy wyciąg krzesełkowy Harenda . Noclegi  to również doskonała baza wypadowa na górskie szlaki.
.Posiadamy

– pokoje Zakopane
– noclegi z wyżywieniem
– tanie noclegi

_ noclegi centrum
– noclegi, kwatery prywatne
– pokoje goscinne

.

Organizuje

– kolonie, obozy
– wycieczki
– zielone i białe szkoły
– imprezy na zamówienie


Możliwość komentowania jest wyłączona.